Tic Tac Toe Stormbaan
Producteigenschappen
|
|
7x3,8x4,5 m |
|
|
2 |
|
|
Wij adviseren op/afbouw af te nemen |
|
|
1x1100W |
|
|
200 kg |
|
|
Wij adviseren begeleiding af te nemen |
| Opmerkingen | Maak een start en finish en klaar |
| Transport 1 persoon | Ja |
| Product classificatie | Middel |
| Zelf afhalen mogelijk | Ja |
Omschrijving
Tic Tac Toe Stormbaan huren in Utrecht - Springkussenverhuur Utrecht
Deze stormbaan combineert springen, rennen en tactiek in een unieke boter-kaas-en-eieren estafette. Het bekende spel krijgt zo een sportieve en verrassende twist die direct zorgt voor actie en competitie. Met deze stormbaan haal je niet alleen een echte eyecatcher in huis, maar ook een kant-en-klare activiteit.
De spelers rennen zo snel mogelijk door de stormbaan en bevestigen aan de achterkant een X of een O met klittenband. Door het spel in estafettevorm te spelen, ontstaat er een spannend teamspel waarbij het doel is om als eerste drie op een rij te behalen. Is het spel afgelopen? Dan blijft er nog steeds een supergaaf springkussen over waar kinderen eindeloos plezier aan beleven.
Praktische informatie
-
Geschikt voor binnen en buiten
-
Makkelijk neer te zetten met 2 personen
-
Inclusief handleiding, kruizen en rondjes
-
Geleverd met blower van 1100 Watt
Bekijk hier alle springkussens en attracties van Springkussenverhuur Utrecht.
Verankering met spanbanden of zandzakken
Haringen worden standaard door ons meegeleverd bij het huren van spring- en luchtkussens. Wanneer plaatsing op een ondergrond gebeurt waar geen grondpennen gebruikt kunnen worden, dient het springkussen te worden verankerd met een gelijkwaardige methode. Denk hierbij aan spanbanden aan een hek, boom of lantaarnpaal, of het gebruik van zand- of waterzakken.
Het springkussen moet zodanig verankerd zijn dat er minimaal 160 kg tegengewicht aanwezig is. Zand- of waterzakken zijn bij ons te huur voor € 2,50 per stuk. Per springkussenrol zijn 8 zakken nodig en deze kunnen eenvoudig worden toegevoegd aan de bestelling. Wordt het springkussen bevestigd aan een mobiel object, zoals een voertuig of aanhanger, dan moet dit onder constant toezicht staan.
Valdempende ondergrond
Wordt het springkussen geplaatst op een harde ondergrond zoals tegels, asfalt of zandgrond, dan is het verplicht om valdempende matten te gebruiken. Dit geldt met name bij de ingang van het springkussen en bij eventuele glijbanen. Wij verhuren valmatten met de volgende afmetingen:
Breedte: 2 meter – Diepte: 1,20 meter – Dikte: 5 cm.
De matten zijn te huur voor € 5,- per stuk, op basis van beschikbaarheid, en dienen toegevoegd te worden aan de winkelwagen.
Zelf regelen of full service? Alle springkussens liggen opgeslagen op ons hoofdkantoor in Baarn. Je kunt ervoor kiezen om het springkussen zelf op te halen en terug te brengen. Dit geldt ook voor de op- en afbouw. Het springkussen wordt verhuurd inclusief blower en zekeringsmateriaal. Bij het plaatsen volg je de op- en afbouwinstructies zorgvuldig, zodat het springkussen veilig gebruikt kan worden.
Liever alles uit handen geven? Wij verzorgen graag de bezorging, het ophalen en eventueel ook de op- en afbouw. Het enige wat jij dan nog hoeft te doen, is toezicht houden en genieten van een geslaagd evenement. Bekijk alle informatie over bezorging, op- en afbouw op onze website.
Begeleiding of volledige organisatie Hulp nodig bij de begeleiding van de attractie? Met de optie op- en afbouw inclusief begeleiding nemen onze collega’s alle zorgen uit handen. We plannen vooraf de werkzaamheden in en verzorgen begeleiding tijdens het gebruik van de stormbaan. Na het selecteren van deze optie nemen we contact op om de wensen te bespreken.
Wil je liever het volledige evenement laten organiseren? Samen met enthousiaste en professionele begeleiders verzorgen wij een complete sportieve activiteitendag voor kinderen, inclusief transport, op- en afbouw en begeleiding. Bekijk de mogelijkheden op www.sportivun.nl.
Actief in de regio
Springkussenverhuur Utrecht is jouw partner voor het huren van springkussens en attracties in Bilthoven, Breukelen, Bunnik, De Bilt, Houten, IJsselstein, Maarssen, Nieuwegein, Utrecht, Vleuten en Zeist.

.jpg)





Beoordeling:
Er zijn geen beoordelingen